MAILINGLIST

Miešané nápoje

 

Medový ovocný fitness nápoj

Potrebujeme:
1/4 banánu, 1–2 polievkové lyžice vytlačenej citrónovej šťavy, 1–2 polievkové lyžice medu, 1/8 čerstvo vytlačenej pomarančovej šťavy, 1/8 čerstvo vytlačenej ananásovej šťavy, BALDOVSKÁ minerálna voda, očistená pomarančová kôra

Ako na to:
Banán pokrájaný na menšie kúsky rozmixujte spolu s citrónovou šťavou. Pridajte med, pomarančovú a ananásovú šťavu a znovu chvíľu mixujte. Pohár naplňte do dvoch tretín zmixovanou zmesou a doplňte vychladenou BALDOVSKOU minerálnou vodou. Okraj pohára ozdobte pásikom pomarančovej kôry. Servírujte so slamkou.

 

Detské šampanské

Potrebujeme:
150 g hroznového vína, 1/2 limetky, 2 pomaranče, BALDOVSKÁ minerálna voda, ľad

Ako na to:
Pomaranče, limetku a hroznové víno odšťavte. Šťavu nalejte na kocky ľadu v pohári a dolejte BALDOVSKOU minerálnou vodou. Ozdobte pomarančovým výrezom a guličkou hroznového vína.

 

 

Vôňa leta

Potrebujeme:
2 dcl Trnavská medovina, 1 dcl biele víno, 3 dcl BALDOVSKÁ minerálna voda, ľad, jahody, broskyne, čučoriedky

Ako na to:
Jahody, broskyne - nakrájame na štvrťky, dáme do džbánu spolu s čučoriedkami, zalejeme medovinou, vínom a BALDOVSKOU minerálnou vodou a pridáme kocky ľadu

 

 

Mojito nealkoholické

Potrebujeme:
Mäta, limetka, hroznový cukor, BALDOVSKÁ minerálna voda, ľad

Ako na to:
Do pripraveného pohára vložite listy z mäty, pridáte polku nakrájanej limetky, troška obsah rozdrvíte, pridáte ľad a zalejte BALDOVSKOU minerálnou vodou.

 

 

Ananásový Fizz

Potrebujeme:
6cl ananásového džúsu, 3cl bieleho rumu, 10cl BALDOVSKEJ minerálnej vody, kúsky kompótovaného ananásu

Ako na to:
Do shakera vložíme pár kociek ľadu, pridáme ananásovú šťavu a rum. Shaker uzavrieme, prudko a krátko pretrepeme. Do koktailového pohára vložíme cca 4 kúsky ananásu a 2 kocky ľadu. Premiešaný nápoj zo shakera scedíme do pripraveného pohára a dolejeme BALDOVSKOU minerálnou vodou. Zdobíme krátkym špízom na ktorý je nastoknutá mäta, koktailová čerešňa a kocku ananásu, ale fantázii sa medze nekladú.